Dlaczego kubek z nadrukiem ?

News

Szukając pomysłu na fajny prezent, który da radość obdarowanemu i na dodatek nie zrujnuje naszej kieszeni, warto na przykład wziąć pod uwagę tak przydatny gadżet jakim jest kubek ceramiczny, najlepiej z odpowiednim nadrukiem. Kubek zawsze się przydaje, w domu,w pracy, w samochodzie, na działce i w jeszcze w wielu innych  miejscach, gdzie często przebywamy i  gdzie możemy chcieć się czegoś napić. Nie chodzi tylko o estetyczny i praktyczny kubek, ważna, żeby nie powiedzieć najważniejsza jest ta jego wartość dodana w postaci napisów, zdjęć, cytatów, rysunków, wierszy, czyli różnorodnych form nadania komunikatu o naszej miłości, przywiązaniu, pamięci wspólnych chwil, wyznań, wspomnień i różnego rodzaju refleksji .

Pomysłów może być naprawdę dużo, wszystko zależy tylko od naszej inwencji, bo warunki techniczne do wykonania naszego projektu są dziś praktycznie nieograniczone. Zamiast serdeczności, wspomnień czy refleksji  zawartych w napisach na kubku, można też  zaproponować  humor, zwłaszcza wtedy, kiedy dobrze znamy potrzeby i poczucie humoru obdarowywanego. Najlepiej by było by śmieszne rysunki, cytaty, czy dowcipy w jakiś sposób nawiązywały do osoby obdarowywanego, do wspólnie przeżytych chwil, wspomnień lub oczekiwań. Im więcej na kubeczku będzie symboli czy słów, które osobiście odniosą się do obdarowywanej osoby, tym milsze będą  jej skojarzenia, kiedy sięgnie po kubek z kawą, a więc prezent choć niezbyt drogi w zakupie, może okazać się bardzo drogi dla obdarowanej nim osoby. Oczywiście nie należy lekceważyć walorów estetycznych kubka z nadrukiem.


Najlepiej jeśli znamy gust i  ulubione kolory osoby, której chcemy zrobić prezent.  Nie bez znaczenia ( szczególnie dotyczy to kobiet) jest rodzaj i kolorystyka wnętrza, gdzie kubek będzie służył. To niby szczegół, ale czasem może okazać się przesądzający o sympatii lub jej braku dla nowego, domowego gadżetu.