Kubek reklamowy

News

Kubek ceramiczny to jeden z najczęściej używanych gadżetów reklamowych. Zdecydowanie należy on do grupy tak zwanych uniwersalnych gadżetów reklamowych, czyli takich które nie tylko zawsze się sprawdzają w promocji, ale też doskonale pasują w zasadzie do każdego rodzaju firmy- bez względu na to czy to będzie wysoko wyspecjalizowana kancelaria adwokacka, hurtownia, czy firma naprawiająca sprzęt gospodarstwa domowego, kubek będzie stanowił dla niej  doskonałą powierzchnię reklamową.

Kubek reklamowy jest przedmiotem trwałym, zazwyczaj może służyć do codziennego użytku przez wiele, wiele lat i przez wszystkie te lata z powodzeniem spełniać swoją marketingową rolę.

Dużo zależy od estetyki, ale też od rodzaju komunikatu jaki jest umieszczony na jego powierzchni. Najprostszy sposób to umieszczenie na zewnątrz kubka napisu z logo firmy i ewentualnie jakiś namiarów zarówno do strony internetowej jak i do realnej jej siedziby, no może jeszcze jakiś rysunek, dobrze dobrane kolory i gotowe. Ale jak ze wszystkim, tak i w takiej zdawałoby się bardzo prostej sprawie można nieco pokombinować i zdecydować się na bardziej inteligentny sposób komunikatu, lepiej dopasowany do potrzeb klienta.  Komunikat może być podany wprost, albo może to być jakiś rodzaj dowcipu, śmiesznego skojarzenia. Można tradycyjnie umieścić napis na zewnątrz kubka, albo część na zewnątrz, a część w środku, tak, aby napis odsłaniał się stopniowo w miarę picia herbatki, czy kawy.

Najczęściej kubek ma tradycyjny kształt, estetyka skupia się na kolorystyce, napisach i generalnie wzornictwie, ale jeśli mamy do dyspozycji większe fundusze na reklamę, a klient jest wyjątkowy, można dopasować do jego oczekiwań również kształt i wielkość  kubka reklamowego( na przykład kibic ucieszy się z kubka w kształcie piłki, a koneser piwa z pewnością polubi kubek imitujący kufel).

Kubek służący jako reklamowy gadżet to zawsze doskonały pomysł na promocję firmy i jej produktów- jego działanie jest długofalowe i oddziałujące  na wielu płaszczyznach. Taka tradycyjna reklama za pomocą gadżetu reklamowego w postaci kubka jest nadal niezwykle wprost skuteczna.